ورود به سایت
داروسازی دکتر عبیدی
1398/07/06

مراسم افتتاح پروژه بازسازی و افزایش ظرفیت خط تولید و رونمایی از تولیدات جدید داروسازی دکترعبیدی صبح امروز 6 مهرماه با حضور محمدرضا شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو، غلامحسین مهرعلیان مدیرکل اداره دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو و احمد شیبانی رئیس هیات مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی در محل برگزار شد.
در این مراسم محمدرضا شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو در جمع خبرنگاران گفت: با وجود تحریم ها، خوشبختانه داورسازی دکترعبیدی در زمینه تولیدات محصولات جدید و ارتقای کیفیت در شرایط مطلوب قرار دارد و شاهد هستیم که نه تنها از کمپانی های بزرگ داروسازی هیچ کم ندارد بلکه در بسیاری موارد سرآمد هم هست.
وی ادامه داد: به دلیل دقت نظر این واحد صنعتی شرایط GMP داروسازی دکترعبیدی بهتر از کمپانی های دیگر است و به اعتقاد من نتیجه تحریم ها افزایش انگیزه در بین مردم ، نخبگان و صنعتگران بوده است. درنتیجه برنامه هایی که مدیران در داروسازی دکترعبیدی ارائه کردند حکایت از مرجع قرارگرفتن این داروسازی در میان کشورهای خلیج فارس و دیگر کشورهای در سطح منطقه و نقاط مختلف دنیا است.
لازم به توضیح است علاوه بر بازدید معاون وزیر بهداشت و مدیران این وزارتخانه از پروژه بازسازی و افزایش ظرفیت خط تولید جامدات، شش داروی تولید داخل در حوزه‌های ام اس، دیابت، سرطان و بیماری‌های قلبی و عروقی با نام‌های تجاری جیوماید، نورابکس، نئوراپا، لوتیوا، گلورنتا، الاکوئیت نیز رونمایی شد.​