ورود به سایت
داروسازی دکتر عبیدی


گروه کوبل همواره در جهت ارتقاء سلامت​ جامعه گام برداشته است و تلاش کرده تا فرهنگ کیفیت را در قلب و ذهن هر ایرانی نهادینه کند و تلاش می کند تا راهکار های درمانی به روز دنیا را در دسترس همگان قرار دهد .

​به همین منظور داروسازی دکتر عبیدی، سفر به عشایر را از سال 1396 آغاز کرد و تلاش کرد تا با حضور در مناطق مختلف کوچ نشین ایران رسالت گروه سلامت محور کوبل را در حوزه مسئولیت اجتماعی به انجام برساند. نخستین سفر کوچ میان مردم عشایر شهرستان کوهرنگ واقع در استان چهارمحال بختیاری بود و در این سفر علاوه بر معاینات و اقدامات درمانی، به ایل نشینان چهارمحال و بختیاری، آموزش کمک های اولیه به ایل عشایر داده شد .

​داروسازی دکتر عبیدی  سال گذشته  در کنار عشایر شهرستان مشکین در استان اردبیل قرار گرفت و «کوچ به سلامت عشایر» را ادامه داد. در این سفر علاوه بر معاینات عمومی، حوزه های تخصصی درمان نیز به گروه افزوده شد و کودکان عشایر با حضور پزشک متخصص مورد معاینه و درمان قرار گرفتند.

​تیم  عبیدی  امسال نیز در راستای انجام مسئولیت اجتماعی گروه کوبل پس از سفر به غرب و شمال غرب کشور به جنوب سفر می کند و میهمان عشایر خون گرمِ مسجد سلیمان در لالی و اندیکا است و علاوه بر پزشکان عمومی و متخصص اطفال ، دندانپزشک، بهداشت دهان و دندان و یک دامپزشک نیز گروه را همراهی می کنند تا خدمات درمانی به هموطنان عشایر در نقاط مختلف ایران ما کامل تر انجام شود.​

بهبود کیفیت زندگی انسانها هدف ما است و هریک از ما در گروه کوبل می توانیم سهمی در این راه بزرگ داشته باشیم.

​​

 

  

 


​​

 


 
 

​​​​