ورود به سایت
داروسازی دکتر عبیدی

"با کیفیت زندگی کنیم"، پیامی برای سلامت فردی و اجتماعی

با اینکه کیفیت مفهومی نسبی ا‌ست و کیفیت زندگی برای هر شخص معنای متفاوتی دارد، اما اغلب داشتن زندگی با کیفیت را سخت و دست‌نیافتنی می‌دانند. دلیل اصلی چنین تفکری این است که امروزه مفهوم کیفیت با داشتن امکانات ویژه و تجربه‌های دور از ذهن گره خورده است. از طرفی زندگی ماشینی، کار زیاد و دغدغه‌های روزمره باعث شده عده کمی به بهبود کیفیت زندگی خود بیندیشند.

در این راستا، داروسازی دکتر عبیدی که سال‌هاست در زمینه تولیدات دارویی در کشورمان پیشرو‌ست، موضوع کیفیت زندگی را محور اصلی کمپین جدید خود قرار داده است. این کمپین با شعار "با کیفیت زندگی کنیم" در تلاش است کیفیت را امری جاری در زندگی معرفی کند و  این پیام را برساند که حتی کارهای ساده و روزمره، اگر با کیفیت بالا انجام شوند می‌توانند در افزایش کیفیت زندگی تاثیرگذار باشند. به عنوان مثال کیفیت اموری مثل غذا خوردن، بهداشت فردی و عمومی و یا تحرک و ورزش اثر مستقیم بر سلامت فردی و اجتماعی دارد و همه می‌توانند با بکارگیری روش‌های ساده کیفیت این موارد را در زندگیشان ارتقا دهند. از این رو شعارهایی از قبیل با کیفیت قدم بزنیم، با کیفیت عشق بورزیم، با کیفیت بیافرینیم و با کیفیت رفاقت کنیم در پس‌زمینه این کمپین مورد استفاده قرار گرفته‌اند تا کیفیت ساده‌ترین لحظات زندگی بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

این کمپین که در دسته بندی کمپین‌های مسئولیت اجتماعی قرار میگیرد، در فضای دیجیتال و فضاهای شهری و محیطی به طور همزمان در حال برگزاری است. داروسازی دکتر عبیدی از افراد دعوت کرده است که با گرفتن عکس‌هایی از لحظات با کیفیت زندگی خود و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی‌شان، لحظه‌های ساده و با کیفیت زندگی را از نو ببینند.

بنر کیفیت زندگی