ورود به سایت
داروسازی دکتر عبیدی

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​کوبل دارو 


 شركت كوبل دارو در سال 1380 با هدف تامین داروهای مورد نیاز بیماران كشور و به ویژه داروهای تخصصی بصورت شرکتی خصوصی تاسیس گردید. این شركت در زمینه واردات، ثبت، معرفی و پخش داروهای تخصصی و عمومی فعالیت دارد. همچنین با ورود به عرصه تولید فراورده­های دارویی پیشرفته در كشور، این شركت فعالیت­های جدیدی را در خصوص انتقال تكنولوژی­های روزامد از شركت­های معروف چند ملیتی به میهن اسلامی ایران به انجام رسانیده است. بیشترین فعالیت شركت كوبل دارو در زمینه داروهای شیمی درمانی، سرطان، داروهای قلبی عروقی, داروهای پرتونگاری، داروهای ضد میكروبی، داروهای موثر بر غدد درون ریز، داروهای تنفسی، داروهای چشمی، داروهای ضد درد و داروهای بیولوژیك است. اعتبار و شهرت تجاری این شرکت موجب کسب توانایی و صلاحیت لازم جهت دریافت لیسانس تولید فراورده های تخصصی در ایران از شرکت­های معتبر بین­ المللی گردیده است.


 آدوراطب 

 


پخش سراسری آدوراطب از سال 1388 با هدف توزیع و فروش کالاهای دارویی، بهداشتی و آرایشی به منظور عرضه مستقیم محصولات از طریق شبکه گسترده توزیع دارو در سراسر کشور تحت نظر و با حمایت شرکت کوبل دارو و داروسازی دکتر عبیدی، فعالیت خود را آغاز کرد و هم ­اکنون با دراختیار داشتن بالغ بر 400 نفر نیروی انسانی با تجربه و متخصص و بیش از 12،000 متر مربع انبار و 25 مرکز توزیع و فروش در حال خدمت­ رسانی به داروخانه­ ها و مراکز درمانی می­باشد.کلیه فعالیت­های این شرکت در راستای نیل به اهداف تضمین کیفیت و الزامات استانداردهای GSP&GDP تدوین شده و به این ترتیب موفق به کسب رتبه پنجم برترین شرکت­های توزیع داروگردیده است.


 

سانوفی 

شرکت سانوفی اونتیس که با بیش از 100،000 پرسنل و حضور فعال در بیش از 100 کشور، به عنوان یکی از شرکت‏های داروسازی پیشرو در سطح جهان مطرح است، فعالیت­های دارویی خود را در ایران از سال 1381 گسترش داده و حوزه­ های مختلف تخصصی پزشکی را در کشور تحت پوشش قرار داده است. این شرکت در راستای اهداف بلند­مدت و سازنده خود در حوزه­ های گوناگون درمانی، داروهای مختلفی را در شاخه­ های مختلف پزشکی از جمله بیماری‏های قلبی عروقی، بیماری­های سرطانی، دیابت، بیماری­های دستگاه اعصاب مرکزی، حساسیت و بیماری‏های تنفسی به بازار دارویی کشور معرفی نموده است.